Eng / Cz

Show/hide menu

Other projects

References

What my clients say about me?

I have clients both in the Czech Republic and abroad. As translating their personal opinion, which they have given me in written form below, could change the meaning of some words, I kept their texts in the original language as I’ve received it.Jsem s Vaší prací velmi spokojen a vážím si Vás nejen jako grafika, ale i člověka. Líbí se mi Váš přístup v tom, že říkáte věci narovinu a kriticky tak, aby nás to vždy posunulo dál. Jen díky Vám má Kámen PLUS takovou tvář jakou má. Samozřejmě, že za naší firemní identitou jsou fakta a pravda, ale dokázat je zákazníkovi sdělit logem, stylem komunikace a celkové prezentaci firmy je opravdu složité a Vám/nám se to podle mě podařilo na jedničku. Bez připomínek, dialogu a občas i rozdílných názorů prostě dobré projekty nevznikají. Jsem rád, že jsou naše diskuze na úrovni, odborné, věcné a díky Vašim zkušenostem také podložené praxí.

Každý od dodavatele očekává a přeje si profi přístup a měl by to být standard, bohužel ne vždy to tak je a vybrat firmu, která vám dodá kvalitu je opravdu těžké. U Vás to tak vždy bylo, protože kdyby ne, nemyslím si, že by naše spolupráce trvala bezmála 5 let a neměli bychom za sebou snad desítky, menších, dílčích či větších projektů, které tvoří jeden krásný celek.

Identita Kámen PLUS vznikala od samotného základu naši firmy a to logo, web, banery, vizitky, bonbóny, auta, závodní dresy, katalog, foceni, atd... až po aktuálně začínající a probíhající projekty redesign objednávkové aplikace pro iOS či firemní videa. Mám vždy radost, když při podnikání narazím na odborníka/odborníky, kteří nám pomůžou nebo pomáhají dlouhodobě a to je pak práce úplně jiná a jinde. Vznikají skvělé věci! Díky za to, že pro nás stále tvoříte a nepřestalo Vás to bavit. Díky za tvář Kámen PLUS.

Petr Vařeka, Kámen PLUS s.r.o.

I first discovered Jan Kovařík’s work when my colleague Ben showed me the bootstrap glyphs Jan created. We were researching good examples for our website redesign and we both were impressed with Jan’s glyphs.

I solicited proposal from multiple designers requesting ~100 custom icons. Jan was the first to respond. His proposal stood head and shoulder above the others. It was timely, clear, thorough and the most competitive submission.

Jan made the process ridiculously easy. I found his methodology flawless and his about-me super professional. He quickly integrated feedback and produced a new iteration for review. 100 glyphs were completed in four iterations using a well honed, timely, and effective process.

I highly recommend Jan and Glyphicons and would retain his services in a heartbeat.

Sonya Pelli, Manager Internet Services at City of St. Louis

While looking for icon designers for our iPhone app, we stumbled upon Mr. Kovarik and the beautiful work he did on his Glyphicons icon set. Since the moment we hired him, he has truly been a great joy to work with. He got back to us with new icons and revisions extremely quickly, and was very professional and courteous. We definitely plan on using his services again for any future icon work needed.

David Myers, co-founder of Batch app

After countless and often tragic attempts to find someone who can build for me a professional website, I found Mr. Jan Kovarik. With his help, I was finally able to find, after several years, someone who gives to my company a professional presence on the Internet. However, more than the beautiful design and the technical skills by Jan Kovarik I appreciated his professionalism and loyalty in the use of its customers. I can only recommend working with him.

Christophe de Rosa, LTS Olomouc s.r.o.

Na práce pana Kovaříka jsme přišli náhodně, když jsme hledali na internetu, kdo by nám přepracoval webové stránky. Líbila se mi vkusná střízlivost a estetický jemnocit. Osobní setkání a další spolupráce pak dobře navázaly na dojem z tvorby: Jan je člověk rychlý, bystrý a empatický, samozřejmě spolehlivý.

Jsem z oboru zdravotnictví, tak se snad víc vyznám v lidském poznávání. Poznání s panem Kovaříkem bylo nevšední a spontánně přátelské, přinášející dobrou náladu. Stále spolupracujeme, stránky jsou ještě ve stavu zrodu.

MUDr. Aleš Sendler, Kontaktela, s.r.o.

Jan is great to work with!!! Jan is detailed oriented and thorough. Jan's say do ratio exceeded our expectations. I would highly recommend Jan!!

Steven Kravit, CTO at iDonate

Jan Kovařík patří mezi grafiky s osobitým stylem a uměním vystihnout přání klienta. Je až zarážející, že již při prvních náhledech se trefil do našich představ. Celková spolupráce probíhá v přátelské atmosféře, s výsledkem jsme vždy naprosto spokojeni. Profesionalita a tvůrčí duch tohoto nadaného grafika je pro nás velkým přínosem.

Kamil Baránek, CentralPOI s.r.o.

We found Jan Kovarik from his excellent work with supporting Twitter Bootstrap with icons and asked him to help us extend our usage of Twitter Bootstrap with a more custom and adapted icon / graphical design to our needs. The cooperation with Jan on this was easy, professional and with great results. We will work with him as soon as we need again and can strongly recommend him to others.

Jens Lundström, VD / Managing Director at Arctic Business Incubator

Jan is the creator of www.glyphicons.com We contacted him to create custom icons and I'm very satisfied with the results. I look forward to working with him in the future.

Gunnar Lieb, Managing director at F1online digitale Bildagentur GmbH

Pan Kovařík vytvořil pro naši JARO, pojišťovací a finanční společnost, s.r.o., webovou prezentaci na vysoké úrovni. Oceňuji jeho cit pro grafiku, fotografii, logické uspořádání, rychlost, preciznost. Vážím si jeho kreativity při změnách, které rychlostí blesku provádí podle našich potřeb.

Při webové prezentaci naší dceřiné společnosti JARO-BALONY.cz jsem již nepřemýšlela o žádném jiném člověku. Ochota, vstřícnost, jistota kvalitní práce, to vše je vidět na první pohled. Pana Kovaříka bych doporučila každému, kdo chce kvalitní, grafické i funkční weby. Ale musí mi zůstat věrný! Budeme mít více dceřiných společností i více webů.

Jana Neporová, JARO – pojišťovací a finanční společnost, s.r.o.

Náš názor se opírá o 17leté podnikání a podmínky na trhu, kdy většina jen slibuje a málo se snaží vyřešit. Po celou dobu naší činnosti jsme stále hledali nějaké nástroje prezentace a ukázky naší práce. Nechtěli jsme klasickou reklamu, ale dobrou prezentaci firmy.

Přístup pana Kovaříka k tomuto zadání se nám zamlouval. Ukázalo se, že tato volba byla správná. Jeho názory a argumenty, které předkládal, nikdy nic nevnucovaly, a zákazník měl stále z čeho vybírat. Na každou schůzku přišel s novým nápadem nebo změnou řešení. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni, a všem ji rádi doporučíme.

Zdeněk Filip, INTOP OLOMOUC CZ s.r.o.

S panem Kovaříkem jsme spolupracovali postupně již na několika projektech. Konkrétně na vytvoření našeho loga včetně kompletního manuálu, návrhu nových webových stránek (v této chvíli ještě nejsou spuštěny z důvodu plnění zbožím), na kompletním návrhu polepu výlohy nové prodejny a dalších podkladech, jako například profesionálním nafocení našich produktů, které pro pana Kovaříka rovněž není žádným problémem.

Co musím vyzdvihnout u pana Kovaříka za vlastnosti, je jeho vysoká flexibilita, kreativita, rychlost, seriózní jednání, ochota a samozřejmě vysoká kvalita odvedené práce za velmi přijatelné ceny. U všech uvedených projektů jsme se v podstatě nemuseli o nic starat, jelikož pan Kovařík je schopen zajistit vše, co jsme ještě navíc potřebovali. Od zařízení tisku vizitek, výroby razítek, až po kompletní polep výlohy prodejny, to vše za rozumné ceny.

Spolupráci s Honzou Kovaříkem proto určitě plánujeme i do budoucna. Pokud tedy hledáte někoho, kdo vám vytvoří cokoliv, co se týká grafiky, neváhejte a na Honzu se obraťte. Nebudete litovat.

Schwáb Pavel, Manocentrum CZ, s.r.o.

Pan Kovařík pro naši firmu zpracoval již mnoho skvělých designů, a vždy bylo vše řešeno z jeho strany s naprostou profesionalitou. Důležitá je pro nás flexibilita, plnění dohodnutých termínů a dobře odvedená práce, která se bude líbit všem návštěvníkům našich webových stránek. To vše bylo z jeho strany splněno vždy na jedničku.

Vladimír Kvaš ml., Gigant GROUP s.r.o.

S Honzou Kovaříkem spolupracujeme již několik let. Ačkoliv jsme dosud zadávali pouze menší úkoly, vypořádal se s nimi vždy na jedničku. Profesionální přístup, rychlost, flexibilita a opravdu rozvinuté grafické cítění, to jsou přednosti, které se dnes hledají těžko, a často platí zlatem. V našich realizovaných i připravovaných projektech je Honza Kovařík jasnou volbou.

Petr Kapounek, Sprintel s.r.o.